Nieuws:

Innige deelneming Johnny Theys

Innige Deelneming

Onze seniors speelden voor de vader van Gary, en grootvader van Naomie en ex bestuurslid als eerbetoon. Zij wonnen met 75-62 tegen een rechtstreekse tegenstander nl Halle.

Namens alle leden wensen wij Gary en Naomie en hun familie veel sterkte in deze moeilijke tijden.

Het bestuur

#bedankt helpers mosselfestijn

Bedankt helpers om ons mosselfestijn tot een succes te brengen .

Bedankt aanwezigen die genoten hebben van onze heerlijke mosselen , stoofvlees, videe of taart en zo onze club sponsorden.

Volgende thuismatch van onze A ploeg is zaterdag 20 januari om 20:30

Het bestuur

Fijne feestdagen

fijne feestdagen

Feestdagen vol warmte,
licht en gezelligheid,
een jaar van geluk
met veel tijd om te genieten
van de fijne dingen van het leven

vanwege het bestuur

glaasje op laat je rijden

Eerstvolgende Wedstrijden (Alle Ploegen)

Tijdstip Wedstrijd Team Thuis Team Uit Zaal
Basket Betekom G12 A Stella Artois Leuven Bears G12 A Sporthal De Tumkens
Basket Betekom J16 A Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16 B Sporthal De Tumkens
KYD Kortenberg Young Devils G10 A Basket Betekom G10 A Sporthal Erps-Kwerps
Tigers Halle J21 A Basket Betekom J21 A Stedelijke Sporthal De Bres
Basket Betekom G10 A Tigers Halle G10 A Sporthal De Tumkens
BC Grimbergen G10 D Basket Betekom G10 A Sporthal J. Vertommen
Basket Betekom HSE R BBC Hoeilaart HSE R Sporthal De Tumkens
Basket Betekom HSE A BBC Hoeilaart HSE A Sporthal De Tumkens
Basket Betekom G12 A BBC Haacht G12 A Sporthal De Tumkens
BC Opwijk J16 A Basket Betekom J16 A Gemeentelijk Sporthal Opwijk
Stella Artois Leuven Bears J21 D Basket Betekom J21 A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Record Bank Keerbergen Lakers HSE R Basket Betekom HSE R Gemeentelijk Sporthal Keerbergen
Record Bank Keerbergen Lakers HSE A Basket Betekom HSE A Gemeentelijk Sporthal Keerbergen
Basket Betekom J16 A Record Bank Keerbergen Lakers J16 A Sporthal De Tumkens
Basket Betekom J21 A KYD Kortenberg Young Devils J21 A Sporthal De Tumkens

Gespeelde Wedstrijden (Alle Ploegen)

Tijdstip Nummer Team Thuis Team Uit Score
VBHSE21ABM07 Basket Betekom HSE A Stella Artois Leuven Bears HSE D 61-78
VBHSE91RBM07 Basket Betekom HSE R Stella Artois Leuven Bears HSE R 64-56
VBG1232AFD06 BC Asse-Ternat G12 A Basket Betekom G12 A 85-21
VBJ2132CDC02 BC Grimbergen J21 A Basket Betekom J21 A 71-48
GOM1631AAB12 Basket Betekom M16 A Peer BBC vzw M16 A 35-72
VBJ1632DDC02 Basket Betekom J16 A Toyota Wouters Diest J16 A 62-60
VBG1042GAE10 Stella Artois Leuven Bears G10 B Basket Betekom G10 A 1-1
VBG1232ADC02 Basket Betekom G12 A De Rode Leeuwen G12 A 39-62
VBG1042GFE01 BC Asse-Ternat G10 B Basket Betekom G10 A 1-1
VBJ1632DBD01 Everse Dino's J16 A Basket Betekom J16 A 58-59
VBHSE21ABA19 Basket Betekom HSE A S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A 87-83
VBHSE91RAB06 Londerzeelse Dunkers HSE R Basket Betekom HSE R 49-56
VBJ2132CCA01 Basket Betekom J21 A Dynamo Bertem J21 A 20-0
VBG1232ADG05 Basket Betekom G12 A Bavi Vilvoorde G12 A 41-79
VBHSE21AKB18 BBC Haacht HSE A Basket Betekom HSE A 73-65